Tihedas tiitlivõistluses võistlev Arsenal sõidab laupäeva õhtul Newcastle’i külalisena.

Newcastle on parandanud oma esitusi nõrga hooaja alguse järel, kuid mäng on siiski kõikuv. Sellest sai märku eelmisel nädalavahetusel, kui Wolves suutis kokku kraapida 2-2 viigi.

Esiliigas näeme esmaspäeva õhtul tõelist tipphetke, kui Tottenham võõrustab Chelsea’d.

Spursi hooaeg on olnud sensatsiooniline, sest nad juhivad liigat kõigi üllatuseks. Chelsea hooaeg on seevastu olnud kurb, nii et meeskondadel on kohaliku mängu eel täiesti erinev meeleolu.

Tottenham pole sel hooajal veel kordagi kaotanud, sest kümne mängu saldo on kaheksa võitu ja kaks viiki. Meeskonna tippmängija on olnud Lõuna-Korea mängija Son Heung-Min, kes on löönud juba kaheksa väravat. Henry Kane’i lahkumine pole üldse mõju avaldanud, vastupidi, Tottenham on esinenud meeskonnana selgelt paremini kui varasematel hooaegadel.

Uueks kapteniks tõusnud Son Heung-Min on olnud lausa jäägitus vormis, seega ei ole ime, et mees leiab end Inglise Premier League’i väravaküttide edetabeli kolmandalt kohalt.

Chealseal on suured probleemid, kui nad tahavad punkte saada. Eriti Son Heung-Min ja James Maddison on selline duo, kes loovad võimalusi mängust mängu.

Tottenham on löönud sellel hooajal keskmiselt 2,2 väravat mängu kohta, samas kui Chelsea on löönud 1,3 väravat mängu kohta. See näitab meeskondade efektiivsust praegu. Kui Spurs saab veel kaasa elava kodupubliku, siis koduvõit pole kaugel.

Euro Son Heung-Mini väravale toob viiskümmend eurot

Unibet pakub Son Heung-Mini värava eest imelist koefitsenti 50.00. Lugege pakkumise kasutamise juhised allpool. 

  1. Minge kampaaniasaidile ja lugege tingimused läbi –> sellest lingist.
  1.  Tehke sissemakse ja valige Son Heung-Mini värav kihlveolehele. Ärge unustage pakkumist ära kasutada.  
  1. Panustage üks euro Spursi staari värava kasuks.  
  1. Kui Son Heung-Min lööb sisse, võidate ühe eurose panusega viiskümmend eurot (1 x 5O.OO). 

Tottenham - Chelsea

Kuupäev: 6.11.2023
Kell: 22:00

Mängi!