Jalgpalli EM-finaalturniirile jõudvad viimased riigid selgitatakse välja play-off mängudes. Üks mängupaar on Poola-Eesti, kus eelnevalt on ainult üks soosik. Poola edasipääs on kõikides ennustustes täiesti selgeks tehtud ja see pole ime, sest riigil on märkimisväärselt tugevam meeskond.

Riigid ei ole viimastel aastatel teineteist kohanud, kuna nende viimane omavaheline kohtumine oli aastast 2012. Siis oli Eesti tugevam tulemusega 1-0. 

Mängupaaris mängitakse ainult üks mäng, mis loomulikult lisab põnevust, sest alati võivad tulla üllatused ja eriti 90 minuti jooksul võib juhtuda kõike.

Paljud kindlasti ei anna mingitki lootust Eestile, kuid enne võitja kuulutamist tuleb mäng mängida.

Poola-Eesti matši võitja jõuab edasiste kvalifikatsioonide finaali, mis mängitakse võõrsil. Sellele lahingule tuleb vastane mägupaarist Wales-Soome. Kvalifikatsioonide finaalvõitja jõuab edasi EM-finaalturniirile, seega on iga riigi unistus veel kauge, sest selleks on vaja võita veel kaks mängu.

Nüüd on saadaval uskumatu pakkumine, mis tuleb kindlasti ära kasutada, sest Poola ja Eesti vahelise mängu paaritu arvu väravate eest on saadaval uskumatu koefitsent 50.00.

Euro paaritule väravate arvule toob viiskümmend

Unibet pakub Poola ja Eesti vahelise mängu paaritu arvu väravatele uskumatu 50.00. Lugege juhiseid pakkumise lunastamiseks allpool.

  1. Minge kampaanialehele ja lugege tingimused -> sellelt lingilt
  2. Tehke sissemakse ja valige erinuppu  “kupong”. Ärge unustage pakkumist ära kasutada.   
  3. Panustage euro valitud sündmuse kasuks.  
  4. Kui panus läheb õigesti, võidate euro investeerimisega 50 eurot (1 x 50.00) 

Poola - Eesti

Kuupäev: 21.3.2024
Kell: 21:45

Mängi!