Pühapäeval, 17. detsembril toimub tõeline klassikakohtumine, kui Liverpool võõrustab Inglise Premier League’is Manchester Unitedit.

Liverpool on üks esiliiga kuumimaid meeskondi, olles vaid kahe punkti kaugusel liidrist Arsenalist, seega on meistrivõistluste võitlus väga intensiivne. Manchester Unitedi esitused on pidevalt kõikunud, kuid traditsiooniline klubi on vaid üheksa punkti kaugusel tippudest. Liverpoolist on aga seitsme punkti kaugusel.

Eelmisel hooajal Anfieldil peetud Premier League mäng lõppes Liverpooli hävitava 7-0 võiduga. Näiteks Mo Salah suutis sisse lüüa kaks väravat.

Egiptlane on oma karjääri jooksul löönud lausa kümme väravat Manchester Unitedi vastu Premier League’is, seega on ta üks nendest mängijatest, kelle Manchester United peaks kuidagi oma kontrolli alla saama.  

Liverpooli ja Manchester Unitedi vahelised mängud on alati tõelised klassikud, nii et sündmusi jätkub. Emotsioone on kindlasti nii väljakul kui ka tribüünidel, sest Anfield annab kindlasti endast parima, et toetada kodumeeskonda.

Kui Liverpool suudab mängida oma tasemel, peaks Manchester United alistuma. Üks võtmeküsimusi on just Salah, sest temal on suurtes mängudes tulemusi, kuna need taanduvad sageli üksikutele sooritustele.

Euro Mo Salahi väravale toob viiskümmend

Mo Salahi värava eesti pakub Unibet suurepärast koefitsenti 50,00. Lugege allpool olevaid juhiseid pakkumise kasutamiseks.

  1. Minge kampaanialehele ja lugege tingimused ––> Sellelt lingilt
  2. Tehke sissemakse ja valige Mo Salahi värav lehel. Ärge unustage pakkumist ära kasutada.  
  3.  Panustage euro Mo Salahi värava poolt. 
  4. Kui Mo Salah lööb sisse, võidate ühe euro panusega 50 eurot.  

Liverpool - Manchester United

Kuupäev: 17.12.2023
Kell: 18:30

Mängi!