Autoralli maailmameistrivõistluste kõrghetk on sellel nädalavahetusel Jaapani MM-rallil. Kuidas läheb Eesti Ott Tänakul?

Ralli maailmameistritiitel on juba selgunud, kuid viimase etapi võidu nimel toimub tugev võistlus. M-Spordi sõitja Ott Tänak on kindlasti üks Jaapani MM-ralli võidusoosikutest, sest mees tahab kindlasti anda endast parimat, kuna tegemist on tema viimase võistlusega M-Spordi meeskonnas. Järgmiseks hooajaks läheb eestlane tagasi Hyundai ridadesse, kus loodetavasti võideldakse tõsiselt maailmameistritiitli nimel.

Lisaks Tänakule võib võidusoosikute hulka kindlasti arvata ka Toyota Kalle Rovanperä, kes on juba enne viimast etappi kindlustanud maailmameistritiitli. Sellele lisaks võib võimuvõitlusesse arvestada ka Rovanperä meeskonnakaaslase Elfyn Evansi. See kolmik võib olla omaette klass, kui tehnilised viperdused ei tekita lisaprobleeme.

Tänak on oma oskuste poolest kindlasti TOP3 sõitja autoralli MM-sarjas, kuid sel hooajal on tehnilised viperdused kahjuks põhjustanud liiga palju probleeme.

Jaapanis loodetavasti õnn pöördub, sest oleks ju tore näha Tänakut veel kord M-Spordi karjääri ajal poodiumil. 

Euro Ott Tänaku poodiumikohale toob viiskümmend

Unibet pakun Tänaku poodiumikohale panustamiseks suurepärast koefitsenti 50.00. Lugege juhiseid pakkumise lunastamiseks altpoolt. 

  1. Minge kampaanialehele ja lugege tingimused ––> sellelt lingilt 
  2. Tehke sissemakse ja valige Ott Tänaku TOP3 paiknemise leht. Ärge unustage pakkumist ära kasutada.  
  3. Panustage euro Ott Tänaku poodiumil paiknemisele. 
  4. Kui Ott Tänak on kolme parima hulgas, võidate ühe euro panusega 50 eurot (1 x 50.00).  

Jaapani MM-ralli

Kuupäev: 6.11.2023
Kell: 22:00

Mängi!