Jalgpalli EM-i tähed on alati silmarõõmuks, sest platsil näeb uskumatuid superstaare. 

  1. Ava mängukonto Unibetis —> sellelt lingilt
  2. Haara 100% sissemakseboonus kuni 200 eurot
  3. Edu jalgpalli EM-ile!

EM-il on näha hulganisti maailma parimaid mängijaid, mistõttu toome siin esile mängijad, kes on kirsiks tordil. Üks vaieldamatu superstaar on Prantsusmaa Kylian Mbappé, kes sai oma unistuste ülemineku Real Madridi. Mbappé on aastaid teinud kangelastegusid ka koondises, nii et poleks ime, kui see tuulekiirusel ründaja oleks taas väravaküttide tipus. Mbappé roll Prantsusmaa edus on suur, seega on temalt vaja resultatiivsust, et riik saaks oma soovitud Euroopa meistritiitli.

Kas nüüd on Inglismaa aasta?

Üks suurimaid meitsrisoosikuid on Inglismaa, kelle ridades on turniiri säravaimad tähed. Phil Foden, Jude Bellingham ja Harry Kane kuuluvad kindlasti turniiri TOP 10 mängija hulka. Foden ja Bellingham võivad oma parimal tasemel isegi TOP 5 mängija seas olla, kui nad suudavad esineda parimal tasemel. 

Bellingham on sel hooajal juba võitnud La Liga ja Meistrite liiga Real Madridis, kuid Inglismaal kindlustaks ta legendistaatuse, kui Saksamaalt toodaks kaasa Euroopa meistritiitel. Kindel on see, et Inglismaa rünnak on turniiri tugevaim, sest lisaks eelmainitud kolmikule saab väljakule tuua veel Arsenali superstaari Bukayo Saka.

Toni Kroosi karjäär lõpeb

Saksamaa ridadest tuleb kindlasti esile tuua viimaste aastate üks maailma parimaid poolkaitsjaid Toni Kroos. Mehe karjäär lõpeb selle turniiriga, seega on emotsioonid kindlasti laes, kui vältimatult lõpevad minutid professionaalse jalgpallurina. Kroos oli juba lõpetanud oma koondisekarjääri, kuid Real Madridi mängija suudeti ikkagi kaasa meelitada.