Üle eesti toimub terve suve suurel hulgal sündmusi, seega leiab alati toredaid üritusi. Siin on loetletud huvitaivamad.

Uutele klientidele kohe tasuta keerutusi läbimängimisnõueteta!

Coolbeti asutajatelt uus veebikasiino. ReSpin on aasta parim uustulnuk.

  1. Registreeri -> sellelt lingilt
  2. Võta 300€ boonus läbimängimisnõueteta
  3. Uutele klientidele kohe tasuta keerutusi!

Tallinn Craft Beer Weekend

14. ja 15. juunil toimub Tallinnas Tallinn Craft Beer Weekend, kutsudes kokku kõik õllesõbrad. Saadaval on maailmaklassi tooteid, mida külastajad saavad maitsta.

2015 aastast saadik korraldatud üritusel on ka tänavu esindatud maitseid kogu maailmast. Kohal on üle 350 õlle. Festivalile lisab võlu asjaolu, et see leiab otse linna keskmes, Kultuurikatlas.

Õllesummeri 30. juubel

Õllesummer tähistab see aasta oma 30. juublit, seega tulemas on vägev pidu. See ei ole lihtsalt festival, vaid tõeline elamus. Kohal on muusika, tantsimine ning suupisted. Kindlasti ei ole puudu ka hea toit, seega tervikuna on üritus kindlasti külastamist väärt.

Festival toimub 3.-6. juuli, mis tähendab neli päeva täis pidutsemist. Esinejate nimekiri on kena, peaesinejana on Scooter. Lisaks sellele tõusevad lavale Tommy Cash, Windows95man, Loboda, Slade jpt.

Kohapeal on ka eraldi ala jazzile, kus on võimalik nautida 2023. aasta parima naislaulja Rita Ray ainukest esinemist Eestis.

See on kindlasti aasta oodatuim festival.

Suur Tallinna Toidutänav

See kogupereüritus keskendub, nagu nimi ütleb, toidule. Suur Tallinna Toidutänav leiab aset 31. mai- 2. juuni. Lisaks Eesti suurimale tänavatoiduvalikule on olemas meelelahutus kontsertite ja võistluste näol ning kohal on ka tivoli, mis pakub kindlasti ootusärevust ka pere noorimatele. Kui igatsete head toitu, mõnusat aja veetmist ja lõbutsemist, siis see üritus on teie jaoks loodud.