Eesti jätkab jalgpalli EM-kvalifikatsiooni turniiri 13. Oktoobril, mil A. Le Coq Arenale tuleb külaliseks Aserbaidžaan.

Seni on mõlemad kogunud kvalifikatsioonist ühe punkti, sest esimene vastastikune matš Aserbaidžaanis lõppes seisuga 1-1. Edasistele positsioonidele panuseid enam ei ole, aga kindlasti tahab kumbki võidu kirja saada, et bloki viimaseks ei jääks.

Aserbaidžaan astus eelmises koduväljaku lahingus hästi vastu Belgiale, sest kaotus oli ainult 0-1. Eesti visiit Belgias lõppes aga tuimalt, sest kodumeeskond oli 5-0 tugevam. Sama tulemus oli ka eelmisel kodumängul, kui Rootsi noppis 5-0 võidu.

Siiski on Eestil väga hea võimalus tabada punktidega täispanka, arvestades et kodumängu minnakse favoriidina Aserbaidžaani vastu.

Just kodu eelis on oluline tegur kui hakatakse lahingu tulemust ennustama. Aserbaidžaanil tuleb läbida pikk teekond Tallinnasse, samas kui Eesti saab rahus eesseisvale matšile keskenduda.

Pilk tasub pöörata Hongkongi kõrgliigas mängivale Henri Anierile. Ründaja positsioonis mängiv Anier on viimastel nädalatel seeriamängudes skoorinud, seega loodame näha teda ka rahvusmeeskonna särgis. Tema jõud on vajalik, kui Eesti kavatseb kodus võitu tähistada.

Teine nimi on 39-aastane Konstantin Vassiljev, kes on mänginud järjekordse suurepärase hooaja Floras. 28 matši peale on ta kogunud kokku kümme väravat ja 12 söötu, seega enesekindlus on kindlasti kõrge. Kas oleks Vassiljevi aeg avada skoor ka EM-kvalifikatsioonis?

Seni on Eesti kvalifikatsioonis mõlema värava eest vastutanud Rauno Sappinen, kuid augustis sai ta vigastada, mistõttu rivistuses teda nähtud pole. 

Paarkümmend Eesti võidule toob üle kaheksakümne 

Unibet pakub Eesti võidukoefitsendiks 2,20. Uue kliendina saate valitud panuse kasumi kahekordistada, sel juhul võidate kahekümnese panusega 88 eurot. Lugege allolevaid juhiseid pakkumise kasutamiseks. 

  1. Mine kampaanialehele ja tutvu tingimustega -> sellel lingil
  2. Vali lehelt esimese sissemakse pakkumine ja tee sissemakse 20 eurot, mille järel on sul 40 eurot  
  3. Panusta kõik Eesti võidu poolt  
  4. Kui Eesti võidab, võidad sina 20 euro paigutusega 88 eurot (40 x 2.20)

Eesti - Aserbaidžaan

Kuupäev: 13.10.2023
Kell: 19:00

Mängi!