CS:GO aasta 2023 toob endaga kaasa eriti karme sündmuseid, mis tähendab, et ees ootavad äärmiselt huvitavad kuud.

Kevade absoluutne tipphetk on mais aset leidev Pariisu suurturniir. Enne seda on aega kõigel juhtuda, eriti, kui rääkida legendaarsest IEM Katowicest veebruaris. Tegemist on massiivse turniiriga tiimidele – sellele pääsemine on kõigi mängijate eesmärk.

Eesti superstaar Ropz oli eelmisel aastal jälle üks maailma parimate hulgas ning seega on temalt suuri tegusid oodata ka sel aastal. Hetkel 5. kohal olev FaZe Clan sõltub suuresti Ropzi esitusest. Kui nad tahavad läbi lüüa, peab eestlane oma mänguga naelapea pihta tabama.

CS:GO kasv jätkub

CS:GO kasvab aasta-aastasse, nii et ootused seoses turniiridega on suuremad kui eales varem.

Kasvu toetab ka asjaolu, et maailma tippmängijad näitavad mängu ajaloo parimat taset. Tänu sellele on ka meistritiitli nimel võistlevaid meeskondi küllaga. Tasavägisus teeb mängud juba ette põnevaks, sest võitjat on võimatu ennustada.

See tähendab omakorda, et matšidele ja turniiridele panustamine muutub populaarsemaks ning mängufirmad pakuvad oma klientidele magusamaid pakkumisi. OlyBet pakub e-spordi sõpradele täielikult riskivaba pakkumist. Sa ei taha sellest ilma jääda!

  1. Ava SIIT OlyBeti konto.
  2. Sisesta boonuskood: ESPORT2X
  3. Tee vähemalt 30 euro suurune sissemakse.
  4. Tee e-spordis panus.
  5. Kui paned mööda, saad oma raha tagasi kuni 30 euro ulatuses.
  6. Mängi ilma riskita!

30 € RISKIVABA PANUS

Sisestage boonuskood: ESPORT2X

Haara riskivaba panus!