5MIINUST ja Puuluup võitlevad koha eest Eurovisiooni finaalis, kui esinevad 9. mai teises semifinaalis.

5MIINUST ja Puuluup lähevad semifinaali kõrgete lootustega, sest ennustused näitavad kinldat kohta finaalis. Bänd pääses veenvalt edasi Eesti Laulu võistlustelt, kus tuli nende laul ülekaalukalt võitjateks.

Nüüd läheb bänd edu otsima Eurovisioonile, kus on tihe rebimine iga aasta. Eesti esindaja ei ole võistluse suurimate lemmikute hulgas, kuid sellest hoolimata võiks finaalikohta ennustada päris kindlalt.

Kui jõutakse finaali, siis on kõik taas võimalik, seega praegu tuleb semifinaali esinemisel anda endast kõik. Malmös toimuv Eurovisioon pakub suurepärast kajastust, seega on see kindlasti 5MIINUSE ja Puuluubi suurim ekraanikoht, mis võib avada tulevikus palju uusi võimalusi.

Eestil on imeline esinemiskoht, sest 5MIINUST ja Puuluup saavad kohe 2. poolaja alguses tõusta estraadile, nii et kõik on juba valmis finaaliks.

Nüüd on tõesti suurepärane pakkumine, sest Unibet pakub uutele klientidele 50-kordset koefitsienti, et 5MIINUS ja Puuluup jõuavad Eurovisiooni finaali. Tavaliselt on koefitsient 1.25, nii et paremat pakkumist ei leia. Lisaks tulevad võidud läbimängunõudeta, nii et saate need kohe oma pangakontole kanda.

Euro 5MIINUST & Puuluubi finaalkohale Eurovisioonil toob viiskümmend

Unibet pakub 5MIINUST & Puuluubi Eurovisiooni finaalkoha eest suurepärast 50.00 koefitsenti. Lugege allpool, kuidas pakkumist kasutada.

  1. Minge kampaanialehele ja lugege läbi tingimused––> sellelt lingilt
  2. Tehke sissemakse ja valige nupp 5MIINUST & Puuluup finaalkoht. Ärge unustage pakkumist kasutada. 
  3. Panustage euro koha poolt.
  4. Kui pakkumine on õige, võidate ühe euro panusega 50 eurot (1 x 50.00) 

Eurovisiooni

Kuupäev: 9.5.2024
Kell: 22:00

Mängi!